V současnosti doručujeme do následujících zemí:

Záruka a vrácení peněz

Vrácení produktu bez závad

Pokud jste si zakoupili produkt a nejste s ním spokojeni, zašlete e-mail na adresu info@burtonsousvide.co.uk před jeho vrácením do 28 dnů ode dne zakoupení na následující poštovní adresu:

Burton Sous Vide, C/O Ogdens Fulfilment Ltd, Unit 2 Acre Park, Dalton Lane, Keighley, West Yorkshire, UK, BD21 4JH

Produkt musí být nepoužitý a v originálním balení. Poštovné pro zaslání na naši adresu je Vaší zodpovědností, dokud produkt neobdržíme v našem skladě. Ve Vašem vlastním zájmu Vám důrazně doporučujeme využít přepravní společnost, která Vám garantuje hodnotu zaslaného produktu. Také Vám doporučujeme ponechat si potvrzení od přepravní společnosti.

Vrácení vadného produktu

Na všechny produkty, které byly zaregistrovány, se vztahuje 24měsíční záruka.

V případě, že si zakoupíte jeden z našich produktů a vyskytne se u něj závada, zašlete nám e-mail na adresu info@burtonsousvide.co.uk. Uveďte ID objednávky, celé své jméno, adresu a podrobnosti o závadě.

Zajistíme Vám předplacený svoz k opravě, výměnu nebo vrácení peněz. V případě, že nemáte originální balení, je nutné produkt zabalit způsobem, který odpovídá původnímu přepravnímu balení.

Registrace záruky

Chcete-li získat nárok na 24měsíční záruku, zaregistrujte svůj produkt do 28 dnů ode dne zakoupení. Číslo modelu a sériové číslo produktu BSV 13L naleznete na štítku na spodní straně produktu.

Získejte produkt Burton Souse Vide nyní

Zakoupit nyní