V současnosti doručujeme do následujících zemí:

Zajišťujeme, aby všechny informace poskytované na webu Burton Sous Vide byly přesné.
Společnost Burton Sous Vide nenese odpovědnost za žádné ztráty následkem spoléhání se na informace uvedené na našich webových stránkách.

Specifikace produktů

Vyhrazujeme si právo provádět změny libovolných popisů a specifikací produktů na našich stránkách. Tyto změny v žádném případě nebudou mít vliv kvalitu či výkon našich produktů. Cena a dostupnost produktů na stránce jsou předmět změn a oprav bez předchozího upozornění.

Objednávky produktů

Chcete-li si na webu společnosti Burton Sous Vide zakoupit produkt, je nutné vyplnit formulář a přejít k pokladně. Transakci objednávky potvrdíme e-mailem na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Odesláním tohoto e-mailu vzniká mezi oběma stranami smluvní ujednání.

Platby Všechny platby zahrnují příslušnou částku DPH. Ceny produktů nezahrnují žádné dodatečné částky dopravného. Kromě ceny vybraných produktů na webové stránce Burton Sous Vide Vám rovněž budou účtovány přepravní náklady tak, jak jsou uvedeny na webové stránce, s výjimkou případů, kdy máte nárok na přepravu zdarma.

Dodání produktů Doručení objednaných produktů bude realizováno prostřednictvím vybrané metody na Vámi uvedenou adresu. Pokud dojde k chybě v objednaných produktech, musíte nás kontaktovat do 7 dnů ode dne doručení. Společnost Burton Sous Vide nenese žádnou odpovědnost za škody a ztráty, pokud tak neučiníte.

Získejte produkt Burton Souse Vide nyní

Zakoupit nyní